Kurucumuz !

Kurucumuz sayın Doğan BAHAR, ilköğretimini ve lise öğretimini Ankara’da tamamladıktan sonra Atılım Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Matematik Bölümünü burslu olarak kazanmıştır. Birinci sınıfta elde ettiği üstün başarı sayesinde aynı üniversitede İnşaat Mühendisliği çift anadal programına burslu olarak yerleşmiştir.

 

Değerli kurucumuz eğitim öğretim hayatı süresince katılmış olduğu seminer ve kişisel gelişim programlarını başarıyla tamamlamış ve çeşitli sertifikalar almaya hak kazanmıştır. Atılım Üniversitesi’nin 2019 yılında düzenlemiş olduğu 50 İz Bırakan Öğrenci yarışmasında birincilik elde etmiştir. Öte yandan Manisa Celal Bayar Üniversitesi’nin ev sahipliği yaptığı 2019 Bilim ve Bahar Şenliğinde Girişimcilik Alanında derece yapmıştır.

 

2016 yılında DAB Eğitim Kurumunun ilk temellerini atan Doğan BAHAR, kurum bünyesinde özel matematik dersleri vermeye başlamıştır. Bugün ise eğitim ağını genişleterek tüm seviyelerden öğrencilere bütün branşlarda hizmet sunan DAB yönetim kurulu başkanlığını yürütmektedir.