Kimliğimiz

Teknolojiyi eğitim ile buluşturma fikriyle 2016 yılında eğitim-öğretim faaliyetlerine başlayan DAB Eğitim Kurumu, geleceğin temellerini bugünün çocukları ile atma hedefinde emin adımlarla ilerlemektedir. Bugün olduğu gibi gelecek yılların planlamasını da ileri görüşlülük ile yapmış ve kendi değerlerini uygulamaya koymuş olan kurumumuz, başkent Ankara’da uzman akademik kadrosuyla önümüzdeki çağın bilim seviyesini şimdiden sizlerle buluşturmaya devam ediyor.

Ankara’da “kaliteli eğitim veren, bilim ve teknolojiyi yakından takip eden, araştırma yapan ve ülkenin geleceğine ışık tutan bir kurum olmak” amacıyla kurulan DAB Eğitim Kurumu, dört yıl gibi kısa bir sürede yirmi yılı aşkın bir kurum edası ile hedeflerini gerçekleştirmiş ve daha ileriye taşımak için kararlı adımlarla ilerliyor.

DAB Eğitim Kurumu 2016 yılında Doğan BAHAR tarafından kurulmuş olup ilk adımlarını Matematik Özel Ders üzerinden yürütmüştür. Daha sonrasında velilerinden gelen talepler doğrultusunda 2020 yılında tüm branşlar üzerinden grup dersleri, özel dersler ve online dersler olmak üzere 3 düzlemde ilerlemeye başlamıştır.